Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.13 kg |
| Висота | 70 mm |
| Габарити паковання | 42x42x8 |
| Діаметр основи | 360 mm |
| Кількість в пакованні | 16 |
| Призначення | для кафе/ректорану |
| Загальна потужність | 46 W |
| Об'єм паковання<br>для Нової пошти(1шт) | 0.016 м3 |
| Світловий потік | 2530 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип світильника | пристельовий |
| Тип керування | настінний вимикач |
| Колірна температура | 6500 K |
| Ширина (Діаметр) | 390 mm |
Світлодіодна смарт люстра для кімнат до 8 м² без пульта
Кругла стельова люстра з м′яким розсіяним світлом створює комфортне базове освітлення у невеликих приміщеннях. Корпус виконано у стриманому сірому відтінку з білим матовим плафоном та прозорим декоративним обідком, що візуально нагадує текстуроване скло. Конструкція передбачає щільний стельовий монтаж, що економить висоту кімнати та забезпечує рівномірний розподіл світла.
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴






